انواع لباس کار

انواع لباس کار

لباس کار دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام بسته به صنعت مورد نیاز تولید می شود. لباس مختص به هر صنعت، نیاز به متریال و کارایی خاص خود می باشد و در اینجا پرکاربرد ترین انواع لباس کار معرفی شده است.

لباس یکسره کار
لباس کار یکسره به صورت یکدست و سرهم تولید می‌شود و به وسیله ی یک عدد زیپ باز و بسته میشود. پوشیدن این لباس ها بر روی لباس شخصی امکان پذیر است و در چند مدل مختلف تولید میشود.

لباس و شلوار کار
لباس کار دوتکه یا همان کاپشن و شلوار، همانطور که از اسمش پیداست از دو تیکه بالا تنه و پایین تنه تشکیل می‌شود و دارای تنوع بیشتری نسبت به مدلهای دیگر است و همچنین در میان افراد نیز از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این نوع لباس با هر رنگ و مدلی قابل تولید می باشد.

جلیقه خبرنگاری
اصولا خبرنگاران به دلیل اینکه در محیط بیرون و زیر نور آفتاب قرار دارن از جلیقه های بدون یقه استفاده می کنند . جلیقه ها در تعداد جیب ها، جنس پارچه‌، رنگ و سایز متفاوت اند و نوع و شکل آن بستگی به درخواست کارفرما دارد.

ژیله فسفری شبرنگی
جلیقه های شبرنگ برای افرادی که در شب کار میکنند دوخته می شوند. این لباس باعث انعکاس نور میشود و برای کارکنان شهرداری، نیروی انتظام و کارگران معدن و نیروهای امدادی بسیار پرکاربرد است.

جلیقه کتان
جلیقه کتان از پارچه‌ی کتان دوخته شده است، این نوع پارچه یکی از پرکاربردترین پارچه ها برای جلیقه است. پارچه‌ی کتان بسیار با دوام است و معمولا جلیقه های ایمنی باید از جنس کتان باشند.

تیشرت کار
تیشرت کار یکی از پر مصرف ترین انواع لباس کار است که در بخشهای مختلف تولید می شود. برای مثال کارکنان مرد فروشگاههای زنجیره ای عموما از تیشرت کار استفاده می کنند و البته، بسیاری از سازمان از تیشرت بعنوان هدایای تبلیغاتی خود نیز بهره می برند.

 

لباس کار اداری

تولید انواع پیراهن مردانه اداری و شلوار مردانه فاستونی

لباس کار مهندسی

تولید انواع لباس و شلوار کار مهندسی با پارچه های مختلف و طراحی اختصاصی

لباس کار رستوران

تولید انواع پیراهن و شلوار کار رستورانی بهمراه کلاه آشپزی و پیش بند

کاپشن کار مهندسی

تولید انواع کاپشن کار مهندسی ضد آب مناسب خط تولید و پرسنل حمل و نقل

همراه با بهترین ها

تولید کننده لباس کار بزرگترین کسب و کارهای ایرانی